Dice Paradice Tour vol. 4
Paź 29

Dice Paradice Tour vol. 4

Dice i Afterlife w Dębnie! Paradice Tour vol. 4! Bar Kowal, Dębno 29.10.2016. (sobota) 20:00

 

Dice i Afterlife w Dębnie! Paradice Tour vol. 4! Bar Kowal, Dębno 29.10.2016. (sobota) 20:00

Ładowanie mapy...
Dębno, gmina Dębno, powiat myśliborski, województwo zachodniopomorskie, 74-400, Polska
  • Bar Kowal zaprasza na Halloween w Dębnie!

    Paradice Tour vol. 4!

    Zapraszamy na koncert Dice i Afterlife w Dębnie, który odbędzie się w kultowym Barze Kowal! To czwarta i ostatnia części trasy promującej album "Paradice" (2015, Luna Music Polska)! Razem z Dice zagra lokalna gwiazda czyli hard rockowy zespół z Dębna - Afterlife!


    Będzie to także koncertowa premiera nowego singla Dice - "Fem Fatale", który zwiastuje nadchodzacy trzeci album grupy zaplanowany na 2017! Tu jest klip:

    https://www.youtube.com/watch?v=wvMrME31F04

    https://www.facebook.com/events/962290240549953/


    Dice i Afterlife w Dębnie! Paradice Tour vol. 4!

    Gdzie: Bar Kowal, ul. Planty 4, Dębno

    Kiedy: 29.10.2016. (sobota)

    Godzina: 20:00

    Wstęp: WOLNY!!!


    Zagrają:

    Dice - www.dicerocks.pl, facebook.pl/dicepl, youtube.com/user/DiceRocksVEVO, instagram.com/dicerocks/


    Afterlife - www.facebook.com/Afterlife-975441202505576, https://soundcloud.com/kuba-kubiak-2/afterlife-labirynt-official-demo/recommended


    Na koncercie można będzie zaopatrzyć się w płyty Dice - "Paradice" (2015, Luna Music Polska) i "Stara Historia" (2013, Luna Music Polska) z dołączonym do nich gitarowym gadżetem!


    DICE

    "Dice muzycznie kwalifikują się do ekstraklasy polskiego ciężkiego rocka.", „Okraszony zabójczymi riffami hard rock.", „Rockowi dżentelmeni.", „Zadziorne gitarowe riffy; świetne, przykuwające uwagę wokale; doskonała sekcja; interesujące solówki; polskojęzyczne teksty"- tak Magazyn Gitarzysta opisuje ten polski hard rockowy zespół, który na koncie ma już dwie płyty długogrające wydane przez wytwórnię Luna Music Polska. Płyty noszą tytuły "Stara Historia" (2013, Luna Music) oraz "Paradice" (2015, Luna Music). Najnowsza płyta trafiła do sklepów 06.03.2015r., a zespół na początku marca wyruszył w trasę promującą album. Płyty zespołu są do nabycia w m.in. w salonach Empik, Media Markt, Saturn, Merlin.pl, oraz na koncertach. Single z nowej płyty: https://m.youtube.com/user/DiceRocksVEVO


    Wywiad z DICE dla MAGAZYNU GITARZYSTA:

    http://www.magazyngitarzysta.pl/ludzie/wywiady/18580-dice.html


    Recenzja płyty DICE - "PARADICE" przez MAGAZYN GITARZYSTA:

    http://www.magazyngitarzysta.pl/muzyka/recenzje/18215-dice-paradice.html


    AFTERLIFE

    Afterlife powstał w połowie 2015 roku, choć część składu grała już ze sobą w innych projektach. W założeniu zespół miało tworzyć trio, jednak po pewnym czasie tworzenia materiału dołączył Grzegorz, który zmienił ogólny koncept grania. Na początku 2016 już czteroosobowy skład własnymi siłami nagrał demo swoich utworów.

    https://www.facebook.com/Afterlife-975441202505576/

    Posłuchaj: https://soundcloud.com/kuba-kubiak-2/afterlife-labirynt-official-demo/recommended


    Zapraszamy serdecznie!

  • Kategoria
    Koncerty
  • Data i czas
    29 Paź godz. 20:00 - 29 Paź godz. 22:00
  • Lokalizacja
    Dębno
  • Administratorzy wydarzenia:
    Dice

Najlepiej ocenione w Muzykopedii

MusicNews

Marie w nowym singlu "Chewing Gum"

22 maj 2020

Marie w nowym singlu Chewing Gum

Marie w nowym utworze pt. "Chewing Gum" - to już trzeci singiel, promujący nadchodzącą...

SZUM & FYKES w premierze pierwszej EP-ki "Berave"

22 listopad 2019

SZUM & FYKES w premierze pierwszej EP-ki

Prawdziwa gratka dla fanów elektronicznego brzmienia od polskiego projektu SZUM & FYK...

Elektryczne Gitary powracają z nowym albumem!

22 listopad 2019

Elektryczne Gitary powracają z nowym albumem!

Elektryczne Gitary - zespół rozpoznawalny przez Polaków w niemal każdym wieku powraca...

Transsexdisco w jesiennej trasie koncertowej

6 listopad 2019

Transsexdisco w jesiennej trasie koncertowej 2019

Fani dobrego rocka i muzyki alternatywnej wciąż mają szansę posłuchać grupy Transsex...

Jak zostać tekściarzem - Michał Kozłowski